Newsletter

Skvelé zážitky z Tatier naživo v maďarských médiách


Vysoké Tatry - Zástupcovia OOCR Región Tatry, TMR a SACR zorganizovali pre maďarské televízne a rozhlasové štáby a zástupcov touroperátorov ponúkajúcich Slovensko infocestu do tatranských lyžiarskych stredísk. Jej výsledkom je pozitívna medializácia lyžovačky, wellness a aprés-ski aktivít v Tatrách.

Wellness aj prestížnu módnu prehliadku zažili účastníci infocesty v Aquacty Poprad. Novinky aquaparku predstavil ešte v ten deň v priamom prenose redaktor Kossuth Rádia. Slnečnú lyžovačku na Skalnatom plese si okrem novinárov vyskúšali aj hviezdy maďarského seriálu vysielaného na RTL. Dopriali si aj výhľad z Lomnického štítu, prehliadku Galérie Encián či aprés-ski bar pod Štartom. Riaditeľ marketingu TMR Juraj Chovaňák priblížil v televíznom rozhovore atraktivity a novinky tatranských stredísk. 

Zo zjazdovky na Štrbskom Plese vysielala naživo maďarská verejnoprávna televízia MTV, ktorá sa okrem lyžovačky venovala aj téme adventných podujatí v Tatrách. V Grandhoteli Bellevue zažili maďarskí hostia tradičnú slovenskú večeru sprevádzanú folklórom. Pred kamerami RTL ich šéfkuchár hotela učil variť pirohy s bryndzou, údeným mäsom a slivkovým lekvárom. Riaditeľ hotela Viktor Kosmák zas pre MTV hovoril o vianočných a novoročných zvykoch, ktoré môžu návštevníci hotela u nich zažiť.

Kvalitné služby a príjemná atmosféra v Tatrách sprostredkované maďarskými médiami budú veľmi dobrou pozvánkou na dovolenku na Slovensku. 

Kalendár aktivít SACR

29. - 31.03.2017
31.03. - 02.04.2017
Anketa

Čo si myslíte o systéme kvality služieb v cestovnom ruchu, ktorý rozbieha ministerstvo dopravy?


Hlasovalo: 1605

30%
30 %  je to užitočné  

17.3%
17.3 %  je to zbytočné  

24.5%
24.5 %  nepočul som o tom  

28.2%
28.2 %  neviem sa vyjadriť  

Archív